Leto je pre nás výnimočným obdobím, kedy môžeme ako spoločenstvo svoj čas plne venovať práci s mládežou v Trenčíne a jeho okolí. Veríme, že nás Boh obdaroval mnohými schopnosťami, ktoré môžu byť na úžitok nielen nám a práve preto už viac ako 10 rokov intenzívne spolupracujeme so zahraničnými partnermi a organizujeme letné tábory pre deti a mládež.

Toto leto sme mali možnosť usporiadať 5.ročník anglického konverzačného táboru KECY Camp Trenčín pre stredoškolákov, ktorého sa zúčastnilo rekordné množstvo účastníkov. Vznikli mnohé nové priateľstva, tie staršie boli prehĺbené a pre nás to bolo jasným signálom, že v mládežníckej činnosti chceme pokračovať aj počas školského roka.

Každý piatok v čase od 18:00 do 20:30 prebiehajú stretnutia mládeže a minimálne jeden krát za mesiac organizujeme ,,zážitkovejšie” stretnutia formou opekačky, filmového večeru, diskusie so zaujímavým hosťom či prakticky pomáhame nášmu okoliu hrabaním lístia alebo inou formou. Všetky aktuálne informácie nájdete na našom Instagram účte @kecy_tn Budeme sa tešiť, keď sa k nám pridáte!

Na týchto linkoch môžete nájsť viac informácií o našich táboroch:
KECY Camp Trenčín www.kecycamptrencin.sk
Denný tábor Angličtina hrou www.taboryanglictinahrou.sk

Simona Sabová - október 2018